Лікар дитячий невролог на Позняках в медцентрі MyDOC
Дитячий невролог або невропатолог — це лікар, до компетенції якого входить діагностика і лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи, а також функціональних порушень у дітей та підлітків.
Консультація дитячого невролога призначається з профілактичною метою, також коли є генетична схильність до неврологічних захворювань або в разі виявлення будь-яких порушень.
Головним завданням фахівця вважається періодичне спостереження за основними етапами становлення нервової системи, в ході якого можуть бути попереджені патології, що прогресують. Якщо ж патологію можна запобігти за допомогою профілактичного лікування, то досвідчений дитячий невролог призначить комплексне лікування, яке (в більшості випадків) вилікує недугу малюка.
"Народження дитини - величезна радість. З появою малюка в будинок приходить не тільки щастя, але ще і відповідальність, усвідомлення того, як багато треба знати і вміти. Як почистити носик? Як обробити пупкову ранку? Як зробити масаж? Однак практичні навички - це ще не все, що необхідно освоїти мамам і татам. Справжнім випробуванням для молодих батьків може стати разове або навіть планове відвідування дитячого невролога: важкі терміни, незрозумілі діагнози не тільки насторожують сім'ю немовляти, а й часом відверто лякають і засмучують. Не треба цього лякатися та уникати, насправді відвідування дитячого невролога це не складно й взагалі не страшно. Запрошую, Вас проконсультує досвідчений лікар дитячий невролог на Позняках в медцентрі MyDOC!
Увага! Лікар дитячий невролог попереджає:
Неврологічні захворювання у дітей небезпечні тим, що батьки часто можуть сплутати їх з інфекцією, банальними капризами, недосипом, або індивідуальними особливостями характеру. Однак у разі виникнення одного або двох наведених нижче симптомів слід негайно звернутися до лікаря дитячого невролога.
Бережіть себе!
Дитячий невролог: напрямки та методи лікування в медцентрі MyDOC
Дитяча неврологія проявляється різноманітними симптомами, за якими визначити наявність порушень без допомоги фахівця буває дуже важко, тому профілактичному обстеженню варто приділяти особливу увагу.
Профілактичні огляди дітей від 0 до 18 років (у тому числі передчасно народжені діти)
Спостереження дітей після черепно-мозкових травм (струс, забій м’яких тканин)
Лікування та спостереження дітей народжених з ускладненням, а саме народженні у стані гіпоксії, асфіксії.
Дитяча неврологія: коли потрібна профілактична консультація дитячого лікаря невролога?
Річ у тому що діти народжуються з ще незрілою нервовою системою. Всі знають, що немовля спочатку не може навіть самостійно тримати голівку, перевернутися на бік. Але прямо на очах ситуація змінюється — практично кожен день малюк вчиться чомусь новому, приводячи близьких в захват.
Однак, дозрівання нервової системи й формування нових навичок йде по заданому природою плану, кожен з них з’являється в певному віці. І якщо щось йде не зовсім «за графіком», оцінити небезпечно це, чи правильно розвивається Ваш малюк, може тільки досвідчений дитячий лікар невролог. Він же при необхідності дасть всі рекомендації зі спостереження, лікування та профілактики захворювань.
- Перший візит до невролога проводиться в 1 місяць.
- На першому році життя профілактична консультація дитячого невролога необхідна кожні 3 місяці.
- Далі дитячого невролога варто відвідувати щорічно профілактично, а також при появі якихось симптомів і питань до лікаря.
З любов'ю до наших пацієнтів ...
Швидка діагностика
Прийнятні ціни...
Лікар дитячий невролог клініки MyDOC
Відгуки пацієнтів...
Корисні поради надає лікар дитячий невролог
- Які тривожні «дзвіночки», симптоми повинні насторожити батьків і підштовхнути до візиту до невролога?
- Це насамперед порушення поведінки (неспокій, збудливість, замкнутість), порушення сну, порушення рухового або мовного розвитку, нічне нетримання сечі, відставання в навчанні (для дітей шкільного віку) і т.п. З усіма цими проблемами необхідно звернутися в дитячу неврологію. А взагалі, батьки повинні рости разом зі своєю дитиною, спостерігати за його розвитком, помічати якісь зміни в ньому, контактувати з його друзями. І якщо щось насторожує - звертайтеся до дитячого невролога.
Не відкладайте здоров'я на потім і будьте здорові!
Дитяча неврологія - симптоми, або коли потрібен лікар дитячий невролог?
Найчастіше у ранньому дитячому віці до дитячого невролога звертаються в таких випадках:
— неспокійний сон (труднощі засинання, часті здригування, дитина неспокійна, засинає важко, а сон поверхневий, часто прокидається)
— безпричинний плач
— судоми
— у новонародженої дитини трясеться підборіддя і ручки, при порушенні, плачі або в спокійному стані часто і багато зригує
— джерельце, що вибухає у немовляти
— часті відрижки
— закидання головки уві сні
— відставання в формуванні рухових навичок і психо-емоційних реакцій (не посміхається, чи не відрізняє своїх і чужих, не цікавиться іграшками тощо)
— ходьба навшпиньки, або підтискає пальчики, ходьба бочком та інше
— повзання в одну сторону, накульгування та інше
— млявість дитини або сповільненість реакцій
У дітей старшого віку (додатково до перерахованих) батьки повинні звернути увагу на симптоми, які можуть бути провісниками серйозних неврологічних захворювань:
Нетримання сечі (енурез) у віці після 5-6 років
Напади завмирання
Повторювальні рухи
Незвична поведінка
Надмірна активність
Млявість
Ну й звичайно потрібно показати дитину дитячому неврологу якщо:
Сталася травма голови
Дитина втрачала свідомість або стався судомний напад
Симптоми, або коли потрібен дорослий лікар невролог можна дізнатися тут:
Медцентр Позняки. Інші послуги та напрямки клініки MyDOC
Корисні поради надає лікар дитячий невролог
- Зараз навколо стільки інформації про здоров'я і розвитку дітей - в книгах, ЗМІ, інтернеті. Здається, там можна знайти відповідь на будь-яке питання. Що ви про це думаєте?
- У наше століття бурхливого розвитку інтернету і загальної інформованості всіх про все створюється ілюзія того, що можна самостійно зрозуміти, чи все в порядку з дитиною, вжити заходів для прискорення розвитку, профілактики відхилень у поведінці та здоров'ї.
Однак, все не так просто. Не варто шукати відповіді на питання про здоров'я в інтернеті. Не все, що пишуть в книжках, кажуть по телевізору і розповідають інші мами на дитячих майданчиках коректно. І навіть вірну інформацію потрібно вміти правильно зрозуміти та застосувати.
Навіть такі поширені й «очевидно корисні» (сумнівна теза) процедури, як масаж, призначені самостійно, без лікарських рекомендацій, можуть призводити до несподіваних результатів - підвищення збудливості, порушень сну і поведінки малюка. А це вже відхилення від норми. Причому, зверніть увагу, спровоковане люблячими батьками. Навіть масаж - це лікувальна процедура, що має свої різновиди, та призначається лікарем при наявності певних показань.
Не відкладайте здоров'я на потім і будьте здорові!
Досвідчені лікарі відділення дитячої неврології в медцентрі MyDOC Позняки відповідають на найпоширеніші запитання
Що таке "нервова дитина"?
Нервова дитина — це дратівлива, неслухняна дитина, яка не вміє і не хоче володіти собою. Причому під цей батьківський «діагноз» потрапляє майже 90%, зовсім різних дітей. Народження нервової дитини може залежати від того, що майбутня мати нервувала, страждала від токсикозу, важко народжувала. Але навіть в тому випадку, коли немає жодної з перерахованих причин, і ваша дитина народилася і росте в благополучних умовах, причиною нервозності може стати вроджена недостатність певних структур мозку. Під поняттям «нервова дитина» з точки зору медицини може ховатися як дитина з підвищеною емоційною чутливістю, так і з аномаліями розвитку характеру, неврозом, з органічними порушеннями діяльності головного мозку.
Нервовою дитина також стає, коли недосипає, весь день дивиться телевізор, дивиться жахи / страшилки, коли в будинку дуже шумно і багатолюдно, в сім’ї сваряться, коли вона єдина дитина в сім’ї, і люблячі її дорослі виконують будь-які її капризи або бажання, думаючи, що в цьому і полягає справжня любов.
Якщо вас щось турбує в поведінці нервової дитини, неодмінно зверніться до дитячого невролога. У більшості випадків мова йде не про серйозні психічні відхилення, а про звичайні нездужання, які, якщо їх вчасно «захопити», досить легко піддаються корекцій.
Раннє звернення до невролога допоможе правильно оцінити стан здоров'я дитини, вчасно вжити заходів для гармонізації його розвитку, запобігати віковим відхиленням що можуть перейти в неврологічні захворювання. Своєчасно проведене невеличке лікування вбереже вашу дитину від великих проблем в майбутньому.
Що таке синдром дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ)?
«Гіперактивність» — це непосидючість, неуважність та імпульсивність, часті нічні пробудження, зустрічається найчастіше в дитячому віці та впливає на загальну атмосферу у Вашій родині й на соціальне майбутнє Вашої дитини. Цей синдром — міксування самих різних хвороб, їх причину необхідно з’ясувати.
Раннє органічне ураження головного мозку в перинатальному періоді (наприклад, ускладнення під час вагітності, родова травма, гіпоксія під час пологів), а також генетичні і соціально-психологічні фактори (сімейні конфлікти, дефекти у вихованні, гострі і хронічні стреси, що знижують стійкість нервової системи до зовнішнього і внутрішнього впливу).
«Діти — катастрофи», «важкі діти» — так називають дітей з СДУГ. Дійсно, вони доставляють стільки клопоту батькам, постійно потрапляють в якісь неприємні ситуації, через те, що у них часто не розвинене почуття самозбереження і контроль за поведінкою. У школі вони не можуть засвоїти навчальний матеріал, перебувати за партою протягом всього уроку. При цьому такі діти частіше за все не виявляють затримку психічного розвитку або виражених неврологічних порушень, хоча підвищена збудливість може проявлятися і при різних ранніх ураженнях нервової системи (травми голови, нейроінфекції і т.д.). Такі діти потребують індивідуального підходу в навчальному процесі, тому важливі рекомендації педагога. Не варто вважати таких дітей агресивними і небезпечними для інших дітей. З віком в процесі соціальної взаємодії явища гіперактивності стають менш виражені. Іноді такі люди стають лідерами, мають підвищену працездатність.
При СДУГ може допомогти невролог, психоневролог, психіатр, медичний психолог (клінічний психолог), а ще краще — всі разом, адже тоді у лікарів буде можливість обговорити схему комплексного лікування, що буде найбільш ефективним.
Так, потрібно обов’язково з’ясувати, який стан фізичного здоров’я, чи не є особливості поведінки дитини наслідком органічних порушень в головному мозку, в цьому допоможуть ультразвукові дослідження (УЗД), ЕЕГ (електроенцефалографія), МРТ (магнітно-резонансна томографія), консультація дитячого невролога.
Важливо оцінити стан серцево-судинної системи (проконсультуватися у терапевта, кардіолога), визначити рівень гормонів і отримати консультацію ендокринолога.
Лікування — комплексне — біологічне, психологічне і соціальне. Медикаментозне лікування (психофармакотерапія) направлено на зменшення рухового занепокоєння, поліпшення функцій пізнання навколишнього світу, нормалізацію сну.
Що таке перинатальне ураження нервової системи?
Перинатальне ураження нервової системи — збірний діагноз, що має на увазі порушення функції або структури головного (енцефалопатії) і спинного мозку різного походження, що виникає в перинатальному періоді (з 28 тижня внутрішньоутробного розвитку, включаючи родовий акт, до періоду відповідного першому тижню життя дитини з характерними для нього процесами адаптації новонародженого до умов зовнішнього середовища). Причинами, що впливають на виникнення симптомів ПУНС можуть бути:
— внутрішньоутробні інфекції (краснуха, герпес, цитомегаловірус, сифіліс та ін.)
— загострення хронічних захворювань майбутньої матері з несприятливими змінами метаболізму
— інтоксикації
— дії різних видів випромінювання
— генетична зумовленість
— тривалий безводний період
— відсутність або слабка вираженість переймів і неминуча в цих випадках стимуляція родової діяльності
— недостатнє розкриття родових шляхів
— стрімкі пологи
— застосування ручних родопомічних прийомів
— кесарів розтин
— обвиття плоду пуповиною
— велика маса тіла і розміри плода
— нейроінфекції
— родові травми
Наслідком цих причин є порушення дихання і кровообігу (асфіксія, гіпоксія), енергодефіцит серця і мозку, недостатність окремих органів або функціональних систем (поліорганна недостатність), яка веде в деяких випадках до незворотних явищ.
Родова травма новонароджених це пошкодження органів і тканин плоду, які виникають під час пологів в результаті невідповідності між силами, що виштовхують (перейми, потуги) і еластичністю тканин плода. До інших причин, що також сприяють, відносять: токсикози вагітних, серцево-судинні захворювання матері, інфекції, перенесені під час вагітності, порушення обміну речовин, невиношування і переношування вагітності та ін. Особливу роль у виникненні родової травми грає внутрішньоутробна асфіксія (гіпоксія) плода.
Іноді травми супроводжуються внутрішньочерепними крововиливами, набряком головного мозку з підвищенням внутрішньочерепного тиску, з розвитком гідроцефалії (водянки мозку), переломами ключиці та плечових кісток, хребта, ушкодженнями лицьового нерва і паралічами плечового сплетення та інше.
Як проходить прийом дитячого невролога?
Прийом дитячого невролога починається зі збору детального анамнезу — розпитування батьків про наявні спадкові захворювання та придбані хвороби неврологічної системи, про перебіг вагітності та пологів, розвиток дитини й загальні проблеми з її здоров’ям. Лікар розпитує про прояви, симптоми, про раціон і середовище проживання дитини, про її поведінку. Потім відбувається аналіз скарг дитини та помічених батьками відхилень у її здоров’ї, що стосується саме неврології. Потім слідує огляд дитини.
В залежності від ситуації, лікар дитячий невролог може перевірити:
— зорові рефлекси;
— тонус і сила м’язів;
— особливості прояву координації;
— рефлекси, які бувають поверхневими й глибокими;
— ступінь чутливості;
— розвиток когнітивних функцій, до яких відносять мова, пам’ять.
Отримані відомості необхідні для виключення ряду захворювань, своєчасне виявлення яких є запорукою ефективної профілактики й лікування.
За потреби, лікар призначить додаткові обстеження, лікування, при необхідності дасть рекомендації по профілактиці та здоровому способу життя.
Які додаткові обстеження може призначити дитячий невролог?
- Нейросонографія до 1 року (УЗД мозку.
- Рентгенографія черепа і шийного відділу хребта.
- Ехоенцефалографія (ЕхоЕГ).
- Електроенцефалографія (ЕЕГ).
- Дуплексне сканування брахіоцефальних і транскраніальних судин.
- Огляд очного дна (офтальмоскопія).
- Магнітно-резонансна томографія (МРТ) головного мозку.
Нервову систему малюка можна порівняти з пластиліном, тому вона найбільш схильна до різноманітних стресів. Завдання дитячого невролога та батьків, в першу чергу - не допустити розвиток неврологічних захворювань. А найголовніше - подарувати малюкові щасливе дитинство!
Сучасна дитяча неврологія: діагностика, профілактика та лікування захворювань, що лікує лікар дитячий невролог в медцентрі MyDOC
Після консультацій чи обстеження в нашій клініці маленькі пацієнти отримують рекомендації фахівців в області неврології для ефективної профілактики та лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи. Всі дослідження виконуються на передовому обладнанні з застосуванням сучасних технік. Це дозволяє досягти надійних і довгострокових результатів.
- Проблеми розвитку
- Невралгії
- Корінцеві синдроми
- Тіки
- Порушення координації
- Цефалгії різної етіології
- Ураження трійчастого та лицевого нерва
- Проблеми сну
- Невропатії
- Гіперактивність
Це далеко не повний перелік захворювань, з якими багато хто з нас, на жаль, можуть зіткнутися. У будь-якому випадку, тільки кваліфікований фахівець, лікар дитячий невролог, зможе визначити, чому виникла та чи інша проблема, і як з нею впоратися максимально ефективно.
Екстрені випадки
Ваш план лікування розрахований на постійний прогрес, і кожен його етап повинен контролювати ваш лікар дитячий невролог.
Дізнатися більше, як лікар дитячий невролог проводить діагностику патологій, яка необхідна підготовка, уточнити ціну або записатися на консультацію можна будь-яким зручним способом — в телефонному режимі, за допомогою онлайн форми або безпосередньо в клініці.
У пошуках медичного центру, де пройти обстеження та лікування, віддавайте перевагу тільки авторитетним медичним закладам. У MyDoc Вас проконсультує висококваліфікований провідний лікар дитячий невролог і Ви зможете пройти всі комплексні обстеження у зручний для Вас час на одній базі. Клініка має у своєму розпорядженні усі необхідні діагностичні методи для точної й швидкої діагностики дитячих неврологічних захворювань — високоточний експертний апарат ультразвукової діагностики з доплерографією, а наші партнери з аналізів це провідні лабораторії з точними результатами, також доступні досвідчені лікарі — консультанти всіх суміжних спеціальностей.
Якщо на прийомі лікар дитячий невролог буде вважати необхідним призначити уколи (ін’єкції), крапельниці (інфузії) та інші процедури та маніпуляції, то він може запропонувати Вам послуги денного стаціонару клініки MyDOC.
Малоінвазивні втручання проводяться методом радіохвильової хірургії в амбулаторних умовах (без госпіталізації).
Консультація дитячого невролога: ціна та обстеження, що призначає лікар дитячий невролог на Позняках в медцентрі MyDOC
Лікування
Консультація дитячого невролога первинна– 500
Консультація дитячого невролога повторна– 450
Обстеження
Лабораторні дослідження, від– 250
Перевірте та заощаджуйте з медцентром MyDOC, можливо тут є те, що Ви шукаєте - акції та комплексні пропозиції на медичні послуги із суттєвою економією коштів:
Консультація дитячого невролога онлайн - бронювання в зручний для Вас час
Не зволікайте - телефонуйте або записуйтеся зручним способом на консультацію до лікаря дитячого невролога онлайн
Хороший дитячий невролог — це значить швидко, безпечно і максимально безболісно розв’язувати проблеми зі здоров’ям. Нерідко пацієнти досить легковажно ставляться до симптомів, які належать до даного напрямку, та відкладають візит до лікаря дитячого невролога на майбутнє, чим погіршують свій стан. Не повторюйте гіркий досвід інших пацієнтів, не зволікайте, а записуйтеся на прийом, пройдіть обстеження і переконайтеся, що в медичному центрі MyDOC приймає кращий лікар дитячий невролог. Щоб записатися на консультацію дитячого невролога онлайн можна заповнити форму нижче та вам зателефонують, щоб узгодити розклад прийому в клініці MyDOC що на Позняках, або можете самі подзвонити за нашими телефонами.
Зателефонуйте нам: +38 067 868 73 43 ♥ +38 050 868 73 43 (навіть в неробочий час можна залишити повідомлення на автовідповідач, та потім з Вами зв’яжеться адміністратор) або:
Залишайте заявку онлайн нижче і наш адміністратор зв’яжеться з Вами найближчим часом!